Gospodarka Odpadami

PSZOK

Bezdomne zwierzęta

Ciekawe strony

Akty normatywne

MINI MUNDIAL 2010 Drukuj Email
(1 głos, średnia ocena 4.00 na 5)
mundial_200x150

05 czerwca 2010 roku na boisku „ORLIK 2012” w Rymaniu odbyły się rozgrywki gminne KOŁOBRZESKIEGO MINI MUNDIALU 2010 dla szkół podstawowych o puchar tragicznie zmarłego pod Smoleńskiem posła Sebastiana Karpiniuka.

Rozgrywki odbyły się pomiędzy drużynami: ARGENTYNĄ (klasa VA); NIGARIĄ (klasa VIB); GRECJĄ (klasa VA) i KOREĄ POŁUDNIOWĄ (klasa VB). Oficjalnego otwarcia uroczystości dokonali : Bogumiła Szczęśniak z  Urzędu Gminy w Rymań i  Irena Justyńska – Wicedyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Rymaniu. Rozgrywki przebiegały w bardzo miłej i życzliwej atmosferze, sędziowania meczów podjęli się opiekunowie kompleksu boisk „Orlik 2012” – Łukasz Radoń i Marek Musiał.

DSCN1897_500x375

Od samego początku rozgrywek prym wiodła drużyna niepozornych, lecz bardzo zwinnych i świetnie rozgrywających chłopców z klasy VB – Korea Południowa, którzy w konsekwencji zostali zwycięzcami eliminacji. Grali w następującym składzie: Rentkowski Przemysław (kapitan), Stasiak Michał, Wyszyński Patryk, Kalinowski Patryk, Stępień Aleksander, Bryliński Arkadiusz, Fituła Paweł (bramkarz), Okoń Krzysztof i Jaszczanin Adrian.  Drugie miejsce zajęli chłopcy z klasy VIA – ARGENTYNA, w składzie: Biernacki Jan (kapitan), Łojewski Daniel, Surkont Karol, Bereda Jarosław, Figa Mateusz, Usarek Karol, Janowski Mateusz (bramkarz), Rutkowski Sławomir i Adamczyk Krzysztof. Obie wymienione drużyny będą reprezentowały Gminę Rymań w dalszych rozgrywkach KOŁOBRZESKIEGO MINI MUNDIALU 2010.

DSCN1903_500x375

Dyplomy uznania i podziękowania za wspaniałą grę oraz gratulacje i życzenia dalszych sukcesów drużynom złożyli: Wójt Gminy – Mirosław Terlecki, Przewodniczący Rady Gminy – Mirosław Ekiert oraz Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Rymaniu – Henryk Gromek.

DSCN1900_500x375

 Po rozgrywkach piłki nożnej na hali widowiskowo – sportowej odbył się TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ z okazji obchodów 20 – lecia powstania samorządów, w którym brali udział radni z terenu Gminy Rymań z Przewodniczącym RG – Mirosławem Ekiertem na czele, pracownicy Urzędu Gminy, łącznie z Wójtem Gminy – Mirosławem Terleckim, pracownicy Zespołu Szkół Publicznych w Rymaniu, łącznie z Dyrektorem – Henrykiem Gromkiem (II miejsce w Turnieju), pracownicy Firmy CONTAINER MODUL – sp. z o.o. z Rymania oraz strażacy jednostki OSP Rymań, którzy tak jak i nieraz w walce z żywiołem, pokazali swoją „klasę”, zwinność i doświadczenie i zdobyli I miejsce w Turnieju.

DSCN1907_500x375

Więcej zdjęć w naszej foto-galerii.

 

SYSTEMY dla Mieszkańców

Ostrzeżenia Meteo

Serwis Mapowy

Video

Kącik Przedsiębiorcy

Linki