VI Turniej Tenisa Stołowego 14.02.2016 - podsumowanie Drukuj Email

Paletki

VI GMINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

O PUCHAR WÓJTA GMINY RYMAŃ

 

W roku bieżącym Turniej odbył się 14 lutego w Rzesznikowie.

Rozgrywki prowadzono w trzech kategoriach wiekowych.

Najmłodsza grupa w wieku 12 do 15 lat, druga grupa 15 – 18 lat, trzecia grupa powyżej 18 lat. Sędziami w Turnieju byli : Jan Fijołek, Tadeusz Kuźma oraz Cezary Sandomierski, którym serdecznie dziękujemy za wysiłek i poświęcony czas.

      W pierwszej grupie I miejsce zajął Miłosz Kuźma (II miejsce w roku 2015), II – Paweł Bereda, III – Tomasz Lewczycki;  w grupie drugiej, jak w ubiegłym roku, I miejsce zajął Jakub Strzechmiński, II – Krzysztof Piotrowski i III – Krzysztof Obara; w grupie najstarszej miejsca na podium identycznie jak w roku 2015, i tak: I miejsce Krzysztof Radoń, II miejsce Robert Piskorz i III Cezary Sandomierski.  Zwycięzcy otrzymali puchary i dyplomy wręczone przez Wójta Gminy. Pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy za udział w Turnieju.

       Zwycięzcom składamy gratulacje, a wszystkim zawodnikom dziękujemy za uczestnictwo w Turnieju i życzymy sukcesów w kolejnym Turnieju Tenisa Stołowego w przyszłym roku.

      Uczestnikom Turnieju kibicowali mieszkańcy Sołectwa, wśród których byli Sołtys Sołectwa Henryk Kożuszek oraz miejscowi Radni: Andrzej Ostrysz i Hubert Cienkusz.

Bogumiła Szczęśniak          

 

Video

Serwis Mapowy

Szybki PIT

Kącik Przedsiębiorcy

Linki

Dorzecze Parsęty MOBILE